Kuşadası ve çevresinde satılık yazlık emlak ilanları Kusadasi-emlak.com da.

Satılık evinizmi var ?

Satılık evinizmi var ? Evinizi biz satalım
Kuşadasında faaliyet gösteren insaat firması olarak, gayrimenkul alım satımında 18 yıllık bir deneyime sahibiz. Bölgeye hakim uzmanlarımız sayesinde eviniz gerçek değeri üzerinden işlem görür. Kuşadası ve çevresinde gayrimenkulünüz varsa ve satmak istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçin.
 

Gayrimenkul Satış Prosedürleri
Öncelikle size ait olan gayrimenkulün tapu ve iskanının da içinde yer aldığı gerekli tüm evrakları görmeliyiz. Tapu sicil müdürlüğünün tapu işlemlerine onay vermesi için evinizin borcu olmaması gerekir. Bu yüzden evinizin vergi veya kredi borcununun olmadığından emin olun.

Müşterilerimiz için her zaman en doğru ve en adil olanı uyguluyoruz.
Satacağınız gayrimenkulün gerçek satış fiyatını yerinde görerek belirliyoruz. Kârınızı en üst düzeye çıkarmak ve evinizi daha yüksek fiyata satmak için evinizle ilgili gerekli tüm iç ve dış bakımları yapmanızı öneririz.

Uygun bulmamız ve anlaşmamız durumunda, satacağınız evinizin fotoğraflarını çeker ve web sitemize yükleriz.
Evinizi sadece web sitesine yüklemekle kalmaz, bire bir görüşmeler, e-posta gönderimleri ve sosyal medya ile de tanıtırız. Müşterilerimiz evinizi beğendiği taktirde, sizi kısa süreli ziyaret etmemiz gerekebilir. Eğer Türkiye’de yaşamıyorsanız, gerekli görüldüğünde iletişime geçebilmemiz için güvenilir bir kişiye evin anahtarını emanet edebilirsiniz.

Tüm prosedürlerde yanınızdayız !
Evinize bir alıcı bulduktan sonra, ilk görüşmeden tapu devir işlemlerine kadar tüm bu süreçte yanınızda olacağız.

Gayrimenkulümü satmanın maliyeti ne kadar?
Evinizi alalı 5 yıl ve daha fazla olduysa gelir vergisinden muafsınız. Sadece süreci tamamlamak için emlakçı komisyon harcı alıyoruz. Ayrıca, faturalar gibi tüm bireysel borçlar size aittir.

Gayrimenkulünüzün nasıl satılacağı hakkında daha fazla bilgi almak için info@kusadasi-emlak.com