Kuşadası ve çevresinde satılık yazlık emlak ilanları Kusadasi-emlak.com da.

Evinizi Kiralayalım

Kusadasi-Emlak.com evinize değer katar. 
Kiraya vereceğiniz villanın bütün bakım ve onarımlarını üstlenir. İstediğiniz esneklikte sözleşme süresi uzatma ve sona erdirmenize imkan sağlar. 
Belirtilen tarihte kiranız hesabınıza geçer.  

yazlığımı kiraya vermek istiyorum

Yüksek Ve Garanti Kazanç
​Villanızı değerinde kiralıyoruz. Daha önce yaşadığınız riskleri ortadan kaldırıyoruz.. Efem Ege Yapı Insaat Ltd Sti  kira geliriniz için garantör konumundadır.

Bakım Ve Onarım 
​Tüm bakım ve onarımı üstleniyoruz. Profesyonel teknik ekip ve mimarlarımız tüm ayrıntıları kusursuz olarak yönetiyorlar. Bu işleyiş dairenizin her daim bakımlı ve şık kalmasını sağlıyor.

Kusadasi-Emlak.com dairemi ne kadar süreyle kiralayacak?
Kusadasi-Emlak.com, dairenizi minimum 1 yıl dilerseniz daha uzun süreyle kiralar ve tarafların memnun olması durumunda ise yapılan kontrat otomatik olarak uzar.

Kuşadası Tatil Evi
 

Villam Boş Kalırsa Ödemelerle İlgili Bir Problem Yaşar mıyım ?

Efem Ege Yapı Ltd  ile ev sahipleri arasında yapılan sözleşme gereğince evin boş kalması Efem Ege Yapı Ltd sorumluluğundadır ve gerekli kira ödemeleri sözleşmede belirtilen tarihte kesintisiz yapılır.

Daireme Gelen Zararlardan Hangi Taraf Sorumludur?

Villanızda kiracılar sebebiyle oluşabilecek her türlü problemin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.. Bu sebeple de ayrıca kiracılardan bir depozito bedeli almaktayız... Ayrıca ev sahiplerimiz ile yaptığımız sözleşmelerde evin DASK - KONUT ve EŞYA sigortalarının olmasını zorunlu kılıyoruz.

Kuşadası-emlak.com evimi kime kiralar ?

Efem Ege Yapı Insaat Ltd Sti, yazlık villa ve tatil kiralama firmaları ile çalışnmaktadır. Villanız bölgede tatil yapmak isteyen ve şartları kabul eden yerli ve yabancı turistlere kiralancaktır.